2 spreje na leto, ktoré nemáte, ale mali by ste si ich zadovážiť čím skôr

Keď ste na túre alebo chodíte v sparnom lete po meste, najlepšie sa osviežite, namočením tváre, zátylku alebo zápästia. Ak sa chcete schladiť, aj keď nie je nablízku fontána, kúpte si termálnu vodu v spreji.

2 spreje na leto, ktoré nemáte, ale mali by ste si ich zadovážiť čím skôr
2 spreje na leto, ktoré nemáte, ale mali by ste si ich zadovážiť čím skôr (zdroj: unsplash.com)

Termálna voda je bohatá na minerálne látky, takže okrem ochladenia tiež blahodárne pôsobí na pokožku a hydratuje ju. Najlepšie urobíte, keď si necháte sprej v kabelke. Vďaka tomu budete mať osvieženie stále po ruke.

Naša rada #1: Nemusíte sa báť, že si „šplechnutím“ zničíte make-up, termálna voda mu neublíži. Vizážisti ju dokonca používajú pred aj po aplikácii make-upu, aby ho zafixovali a dodali pleti lesk. Naša prvá rada pre vás je jasná, kúpte si osviežujúcu vodu v spreji.

V lete dostávajú vlasy poriadne zabrať. Ničia ich slnečné lúče, slaná aj chlórovaná voda. Vlasy sa potom vysúšajú, štiepia a lámu. Ochránite ich špeciálnym sprejom s UV filtrom. Noste ho so sebou a nastriekajte ho na vlasy:
– pri opaľovaní,
– pred kúpaním v bazéne a mori
– alebo pri prechádzke v meste, keď slnko praží.

Po každom kúpaní v slanej aj chlórovanej vode potom vlasy umyte a niekoľkokrát si cez leto doprajte aj liečivú masku, ktorá vlasy vyživí a hydratuje.

Naša rada #2: Kúpte si ochranný sprej na vlasy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *